SIA "Daga" Valsts Uzņēmumu reģistrā savu darbību ir reģistrējusi 1992. gada 22. oktobrī.

Uzņēmums, kopš 1994. gada, Ventspilī un tās rajonā sniedz ēdināšanas pakalpojumus, kā arī klāj banketu, svinību un bēru galdus - nepieciešamības gadījumā to dara klienta izvēlētajā vietā. Arī skolas brīvlaikā, pēc pasūtījuma, tiek veikti arī ēdināšanas pakalpojumi skolas telpās. Ēdināšanas pakalpojumus tūristu grupām, skolēnu un sporta nometnēm u.c. vajadzībām SIA „Daga” spēj apkalpot līdz 100 personām. Ēdināšanas sektorā pamatā tiek izmantoti pašu izaudzēti produkti no savas lauksaimniecības ražotnes, līdz ar to uzņēmums spēj konkurēt ar ļoti demokrātiskām cenām.

Konditorejas izstrādājumus uzņēmums cep pēc pasūtījuma. Tortes formu, lielumu un pildījumu izvēlas pasūtītājs, uzņēmums piedāvā arī pasūtīto preču piegādi.

Kopš 2000. gada SIA Daga uzsākusi Latvijā jaunu, netradicionālu "Kalifornijas Sarkano" slieku audzēšanas biznesu un biohumusa un ražošanu. Biohumuss ir dzīvs mēslojums, kas satur pilna spektra elementus. Atšķirībā no sintētiskajiem minerālmēsliem, biohumuss nav tikai mēslošanas līdzeklis, tā ir ekosistēma, kas spēj reģenerēties. Biohumusu iespējams iegādāties tādos tirdzniecības tīklos kā Depo.

Ņemot vērā pircēju interesi un pieprasījumu, 2006. gadā firma ieveda un uzsāka makšķernieku vajadzībām audzēt Dendrobena sugas sliekas.

Uzņēmuma ražoto produkciju iespējams iegādāties vairākās tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī visu SIA "Daga" piedāvājuma klāstu ir iespējams iegādāties kontaktējoties ar uzņēmuma pārstāvjiem rakstot e-pastu: info@daga.lv vai zvanot: 63622953, 29495451.